REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA, KÚPEĽNE ALEBO KUCHYNE?

0907 794 558

Rekonštrukcie realizujeme tak, aby sme čo najviac splnili predstavy zákazníkov, popritom zohľadňujeme samozrejme požiadavky na čo najlepšiu vizuálnu i funkčnú stránku rekonštrukcie jadra a citlivo pristupujeme i k procesu samotných prác, nakoľko obyvatelia častokrát bývajú počas rekonštrukcie vo svojom byte.

V galérií nájdete iba nepatrnú časť z našich realizovaných prác. Väčšina fotografií je zachytená vo fáze pred dokončením.

Rekonštrukcie bytov, kúpeľní, bytových jadier a domov realizujeme na strednom a západnom Slovensku, najčastejšie však v regióne Považská Bystrica, Žilina, Bytča, Rajec, Púchov, Bratislava, Malacky, Stupava, Trnava a Trenčín.

Vyjadrenia zákazníkov na spokojnosť s našimi službami nájdete v sekcii "REFERENCIE".

 

Prehľad nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní, kuchýň, bytov a interiérov domov našich zákazníkov. Spokojní zákazníci nás odporúčajú svojim známym a množstvo realizovaných prác je našou dobrou vizitkou.

FOTOGALÉRIA PRÁC

Hodnotenie našej práce a kvality služieb slovami našich spokojných zákazníkov, ktorým sme realizovali rekonštrukcie jadra, kúpeľne alebo bytu. Prinášame Vám ich tak, ako nám ich zaslali po odovzdaní prác.

REFERENCIE KLIENTOV

Každý je odborníkom v inej oblasti, nemusíte vedieť všetko. Poradíme Vám ako sa vyvarovať chýb pri plánovaní a realizácii rekonštrukcie bytového jadra alebo bytu. Najlepšie je vyvarovať sa chýb, ktorých sa už dopustili iní.

BLOG - RADÍME VÁM