REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA, KÚPEĽNE ALEBO KUCHYNE?

0907 794 558

VAŠE HODNOTENIE

VAŠA SKÚSENOSŤ

Podeľte sa s Vašu skúsenosťou, ako ste boli spokojní s vykonanou prácou, prístupom, jednaním, dodržaním termínov a podobne pri rekonštrukcii Vášho bytového jadra, bytu alebo komplexnej rekonštrukcie domu.

Vopred Vám ďakujeme za každý Váš príspevok, ochotu a čas, ktorý nám venujete.

 

Na tomto mieste Vám prinášame referencie na spoluprácu s firmou BAZYSTAV, ktoré nám zaslali zákazníci cez náš web-formulár. Referencie na kvalitnu našej práce, dodržiavanie termínov, komunikáciu a našom prístupe k zákazníkom, ktorým sme rekonštruovali bytové jadro, byt alebo realizovali komplexnú rekonštrukciu domu alebo bytu môžu poslúžiť i Vám pri výbere kvalitného dodávateľa stavebných a rekonštrukčných prác.

Firma Bazystav nám tento týždeň prerábala bytové jadro. Chlapci boli veľmi šikovní, profesionálni a všetko urobili k našej spokojnosti. Vymenili vaňu za sprchový kút. Vsetko za primeranú cenu. Patrí im veľká vďaka, firmu určite doporučujeme všetkým.

Perla Zdychavská - Holubcová

Dobrý deň, dozvedeli sme sa o vašej firme z internetu, ďakujeme, že ste promptne zareagovali na náš záujem a plne ste nám vyšli v ústrety, prácu ste vykonali všetko podľa dohody a všetky termíny, či začiatok či koniec vykonaných prác, boli dodržané, všade vás odporúčame. S pozdravom László.

Vojtech Laszló, Bratislava

Pochvala za spokojnosť - určite odporúčam.
Boli sme nadmieru spokojný - rýchle jednanie, kvalitne prevedená práca, od rozobratia jadra až po finále vždy profesionálny prístup. Vrelo každému odporúčame.

Dana Matejková, Považská Bystrica

Pochvala a spokojnost s rekonštrukciou bytu

Firma Bazystav nám rekonštruovala časť bytu: chodba, kúpeľňa, wc a kuchyňa. Výsledok bol nad mieru nášho očakávania pozitívny. Všetko prebehlo hladko a k našej maximálnej spokojnosti. Kvalita je aj po 2,5 roku v 100% stave. Hlavnou prednosťou bolo, že komunikácia bola veľmi dobrá a maximálna ochota splniť naše požiadavky, aj keď boli niekedy iba v náznakoch. Práve vtedy sa ukázala profesionalita, kedy nám bolo poradené a doporučené riešenie, ktoré sa ukázalo ako skutočne veľmi pekné a účelné. Sme skutočne maximálne spokojní a určite pri ďalšej rekonštrukcii alebo obnove bytu sa obrátime na firmu Bazystav. Be najmenších obáv firmu Bazystav doporučujeme aj iným v našom okolí.

Peter Kubička, Stupava

V roku 2013 sme sa rozhodli rekonštruovať kúpeľňu a 2 WC  tak sme začali uvažovať o tom, koho požiadame o prevedenie odborných prác. Firmu Bazystav nám poradila sestra, ktorej táto firma rekonštruovala kúpeľňu a iné drobné práce. Aj keď bývame ďalej od bydliska pána Bazalu /asi 200 km/.nebol problém sa dohodnúť o vykonaní prác. Traja odborníci na murárske, elektrikárske, vodárenské a iné činnosti súvisiace s rekonštrukciou pracovali od rána až do večerných hodín a všetko stihli za úctyhodný čas 4 dni. Dokázali sa popasovať aj s riešeniami, ktoré sa zdali byť komplikované. Ich vykonaná práca bola veľmi pekná a kvalitná, za čo im ďakujeme. Ak sa niekto rozhoduje pre firmu na rekonštrukciu bytu, vrele doporučujeme firmu Bazystav pána Bazalu.

Mária Tekelyová, Šurany

Aj ja vyjadrujem svoj názor na firmu Bazystav pozitívne. Doporučili nám ju priatelia. Už prvý kontakt zanechal na nás dobrý dojem. Všetky dohodnuté veci platili. Termín,cena a likvidácia odpadu. Boli sme spokojní, urobili práce aj naviac a vylepšili nám aj projekt, ktorý sme mali pripravený. Prácu skončili v dohodnutom termíne, všetko bolo OK, funguje nám dodnes. Každý, kto videl ich prácu vyjadril pochvalu, že je to kvalita na vysokej úrovni. Doporučili sme ich aj mojim sestrám a aj tam to bolo všetko podľa dohody. Vyjadrujeme veľkú spokojnosť a prajeme veľa spokojných zákazníkov. Touto cestou ešte raz ďakujeme. Keby aj iné firmy na Slovensku takto robili a fungovali, bolo by na Slovensku všetci spokojní.

Eva Žigová, Ivanka pri Dunaji

Rád reagujem na Vašu výzvu - zapojiť sa do propagačnej akcie činnosti Vašej firmy. S prácou pána Bazalu (s bratom), ktorí nám prerábali kúpelku v Piešťanoch sme boli maximálne spokojní. Kúpelka bola prestavaná za 4 dni a vo vzornej kvalite. Za prácu sme zaplatili dohodnutú cenu a pri tom sme nemali žiadne starosti s likvidáciou odpadu ani zo zháňaním potrebného materiálu. Nám bola firma Bazystav doporučená známymi z Bratislavy a k plnej spokojnosti boli prestavané ďalšie dve kúpelky na naše odporúčanie. Dobrý chýr sa šíri rýchlo. Pre ilustráciu dobrej práce pripájam tri fotografie - dve z Piešťan a jednu z Bratislavy. Želám pánovi Bazalovi a jeho pomocníkom aby sa im aj naďalej darilo k spokojnosti ich aj ich zákazníkov.

Jozef Morávek, Bratislava a Piešťany

Sú to už dva roky čo máme prerobené bytové jadro.Prerábal mi ho p.Bazala. S prácou, termínom aj s cenou som bola spokojná. A ešte môžem dodať že mesto si po roku spomenulo a poslalo mi dopis aby som zdokladovala kam som dala stavebný odpad.Po zavolani p.Bazalovi mi on tento doklad doniesol až domov,takže som ho mestu doručila, môžem len odporučiť.

Mária Pavlíková, Považská Bystrica

Firma Bazystav mi robila kompletnú rekonštrukciu bytu, ktorá zahŕňala rekonštrukciu bytového jadra, obklady, dlažby, výmenu elektroinštalácie v celom byte, vodoinštalačné práce, maliarske práce.S prácou som bola nadmieru spokojná, dodržali dohodnutý termín ukončenia prác, ktorý bol podľa môjho názoru na tak rozsiahlu rekonštrukciu skutočne rekordný.

Priateľské jednanie a precíznosť práce je pre túto firmu samozrejmosťou. Bola som s ich prístupom, kvalitou práce a aj s cenou veľmi spokojná a firmu môžem len a len odporučiť.

Ingrid Jurčiová, Považská Bystrica

S prácou, ktorú odviedla firma p.Bazalu som spokojný. Boli rýchli, ochotní, trpezliví a nič nezanedbali. Dodnes mi všetko funguje bez problémov. Spokojný som bol aj s cenou, ktorá bola nižšia ako bol ich prebežný odhad. Čiže p.Bazalu by som určite odporúčal.

Pavol Kubis, Bratislava

Pán Bazala so spolupracovníkom mi prerobili kúpeľňu za 4 pracovné dni. S ich kvalitou prevedenej práce aj materiálom, ktorý zabezpečovali oni, som bola nadmieru spokojná, a preto som dala kontakt na ich firmu aj svojim priateľom a známym a pevne dúfam, že sa im aj niekto ozval.

Viera Komáková, Bratislava

Chcem vyjadriť svoj názor na firmu Bazystav. Keď som sa rozhodol začať s prerábkou bytového jadra, tak som začal hľadať na internete firmy, ktoré by mi prerobili jadro do týždňa. Jednu firmu som našiel, urobili mi aj cenovú ponuku a potom mi nastávajúci zať povedal o firme pána Bazalu, s ktorým som sa spojil a dohodol som sa s ním na obhliadke. Bol som nesmierne prekvapený, keď mi pán Bazala zavolal v nedeľu, že ak mi to vyhovuje, tak príde a vymeral mi všetko, popísal čo a koľko mám pokúpiť a dohodli sme si termín. V pondelok, ako sme sa dohodli, prišiel a začal robiť a na moje veľké prekvapenie mi vo štvrtok zavolal, že si mám prísť prebrať byt, že je všetko hotové. Musím podotknúť, že mi robili aj dlažbu v chodbe a kuchyni a keď som prišiel do bytu, tak bolo všetko upratané, žiadny bordel, všade čisto, všetok bordel poodvážaný, čiže žiadne starosti, kde dať všetok odpad a cena tiež dobrá a tak ako sme sa dohodli, tak aj zostalo. Po mojej skúsenosti s firmou Bazystav môžem všetkým odporúčať túto firmu a obrátiť sa na pána Bazalu a verím, že nebudete ľutovať. Želám pánovi Bazalovi a jeho firme veľa úspechov v práci a mnoho šťastných a spokojných zákazníkov, ku ktorým patrím aj ja. Ešte raz veľké ĎAKUJEM, s pozdravom Stanislav Frolo s manželkou. 

Stanislav Frolo s manželkou, Veľké Rovné

Firmu pána Bazalu sme oslovili cez známu a neľutovali sme. Prácu urobili v termíne, ako sme sa dohodli, napriek tomu, že sa vyskytli problémy s dlaždicami, ktoré sme mali zakúpené a museli sme ich reklamovať a zháňať nové. Priebežne s nami konzultovali pripomienky, úpravy, ktoré bolo treba robiť priamo na mieste, poradili, keď mali iné riešenie, ako sme pôvodne zamýšľali.

Som rád, že môžem touto cestou vyjadriť svoju spokojnosť s ich prácou. Pokiaľ hľadáte firmu, ktorá všetko potrebné urobí tak, aby zákazník mal s tým čo najmenej starostí, môžem len odporučiť, aby ste sa obrátili práve na BAZYSTAV.

Pavol Buday, Považská Bystrica

Už to bude rok, čo máme novú kúpeľňu a musím povedať, že sme velice spokojní, nevieme si to vynachváliť. Susedia, čo boli u nás len čumeli, ako je to spravené. Pán Bazala má zlaté ručičky, je veľmi šikovný. Prajeme mu hodne podnikateľských úspechov a nech mu dá Pán Boh hodne zdravia, aby mohol stále robiť také pekné kúpeľne.

Stano Jeřábek, Bratislava

Máme možnosť vyjadriť náš názor na rekonštrukciu bytového jadra, ktorú prevádzala vaša firma. Na doporučenie mojich dvoch sestier, kde táto istá firma robila rekonštrukcie v ich rodinných bytoch, som požiadala pána vedúceho, či by  bolo možné zaradiť nás do poradovníka a dohodli sme sa na dátume. Pozháňali sme si materiál a urobenie projektu v kúpeľňovom štúdiu na základe doporučenia. Traja šikovní a skúsení majstri z vašej firmy nám urobili prácu presne podľa nášho želania a časového limitu, na ktorom sme sa dohodli. Prístup k práci, jednanie a ochota bola na profesionálnej úrovni a to rozhodlo, že vyjadrujem im dodatočne veľkú vďaku za to a aby mali veľa spokojných zákazníkov, aby vaša firma robila dobrú prácu tak, ako si to zákazníci želajú. Nie často sa v živote stretávame s takýmto prístupom. Momentálne Vám neviem doručiť nejaké fotky do súťaže, ale prispievam aspoň týmto názorom do hodnotenia. Veľká vďaka všetkým spomínaným majstrom.

Katarína a Zoltán Laki, Kolárovo

Ukážky nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní a bytov spolu s prebiehajúcimi súťažami nájdete vždy na našej Facebookovej stránke www.facebook.com/bazystav.

FB BAZYSTAV

Zapojte sa vyhrajte 111,-€ + balíček čistiacich prostriedkov pre Vašu kúpeľňu - stačí ak nám zašlete fotografiu (max. 2ks) Vašej novozrekonštruovanej kúpeľne od firmy BAZYSTAV a ste v hre.

SÚŤAŽ

Prehľad nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní, kuchýň, bytov a interiérov domov našich zákazníkov. Spokojní zákazníci nás odporúčajú svojim známym a množstvo realizovaných prác je našou dobrou vizitkou.

FOTOGALÉRIA

Každý je odborníkom v inej oblasti, nemusíte vedieť všetko. Poradíme Vám ako sa vyvarovať chýb pri plánovaní a realizácii rekonštrukcie bytového jadra alebo bytu. Najlepšie je vyvarovať sa chýb, ktorých sa už dopustili iní.

RADÍME VÁM