REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA, KÚPEĽNE ALEBO KUCHYNE?

0907 794 558

VAŠE HODNOTENIE

VAŠA SKÚSENOSŤ

Podeľte sa s Vašu skúsenosťou, ako ste boli spokojní s vykonanou prácou, prístupom, jednaním, dodržaním termínov a podobne pri rekonštrukcii Vášho bytového jadra, bytu alebo komplexnej rekonštrukcie domu.

Vopred Vám ďakujeme za každý Váš príspevok, ochotu a čas, ktorý nám venujete.

 

Máme možnosť vyjadriť náš názor na rekonštrukciu bytového jadra, ktorú prevádzala vaša firma. Na doporučenie mojich dvoch sestier, kde táto istá firma robila rekonštrukcie v ich rodinných bytoch, som požiadala pána vedúceho, či by  bolo možné zaradiť nás do poradovníka a dohodli sme sa na dátume. Pozháňali sme si materiál a urobenie projektu v kúpeľňovom štúdiu na základe doporučenia. Traja šikovní a skúsení majstri z vašej firmy nám urobili prácu presne podľa nášho želania a časového limitu, na ktorom sme sa dohodli. Prístup k práci, jednanie a ochota bola na profesionálnej úrovni a to rozhodlo, že vyjadrujem im dodatočne veľkú vďaku za to a aby mali veľa spokojných zákazníkov, aby vaša firma robila dobrú prácu tak, ako si to zákazníci želajú. Nie často sa v živote stretávame s takýmto prístupom. Momentálne Vám neviem doručiť nejaké fotky do súťaže, ale prispievam aspoň týmto názorom do hodnotenia. Veľká vďaka všetkým spomínaným majstrom.

Katarína a Zoltán Laki, Kolárovo

Ukážky nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní a bytov spolu s prebiehajúcimi súťažami nájdete vždy na našej Facebookovej stránke www.facebook.com/bazystav.

FB BAZYSTAV

Zapojte sa vyhrajte 111,-€ + balíček čistiacich prostriedkov pre Vašu kúpeľňu - stačí ak nám zašlete fotografiu (max. 2ks) Vašej novozrekonštruovanej kúpeľne od firmy BAZYSTAV a ste v hre.

SÚŤAŽ

Prehľad nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní, kuchýň, bytov a interiérov domov našich zákazníkov. Spokojní zákazníci nás odporúčajú svojim známym a množstvo realizovaných prác je našou dobrou vizitkou.

FOTOGALÉRIA

Každý je odborníkom v inej oblasti, nemusíte vedieť všetko. Poradíme Vám ako sa vyvarovať chýb pri plánovaní a realizácii rekonštrukcie bytového jadra alebo bytu. Najlepšie je vyvarovať sa chýb, ktorých sa už dopustili iní.

RADÍME VÁM