REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA, KÚPEĽNE ALEBO KUCHYNE?

0907 794 558

VAŠE HODNOTENIE

VAŠA SKÚSENOSŤ

Podeľte sa s Vašu skúsenosťou, ako ste boli spokojní s vykonanou prácou, prístupom, jednaním, dodržaním termínov a podobne pri rekonštrukcii Vášho bytového jadra, bytu alebo komplexnej rekonštrukcie domu.

Vopred Vám ďakujeme za každý Váš príspevok, ochotu a čas, ktorý nám venujete.

 

Firmu pána Bazalu sme oslovili cez známu a neľutovali sme. Prácu urobili v termíne, ako sme sa dohodli, napriek tomu, že sa vyskytli problémy s dlaždicami, ktoré sme mali zakúpené a museli sme ich reklamovať a zháňať nové. Priebežne s nami konzultovali pripomienky, úpravy, ktoré bolo treba robiť priamo na mieste, poradili, keď mali iné riešenie, ako sme pôvodne zamýšľali.

Som rád, že môžem touto cestou vyjadriť svoju spokojnosť s ich prácou. Pokiaľ hľadáte firmu, ktorá všetko potrebné urobí tak, aby zákazník mal s tým čo najmenej starostí, môžem len odporučiť, aby ste sa obrátili práve na BAZYSTAV.

Pavol Buday, Považská Bystrica

Ukážky nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní a bytov spolu s prebiehajúcimi súťažami nájdete vždy na našej Facebookovej stránke www.facebook.com/bazystav.

FB BAZYSTAV

Zapojte sa vyhrajte 111,-€ + balíček čistiacich prostriedkov pre Vašu kúpeľňu - stačí ak nám zašlete fotografiu (max. 2ks) Vašej novozrekonštruovanej kúpeľne od firmy BAZYSTAV a ste v hre.

SÚŤAŽ

Prehľad nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní, kuchýň, bytov a interiérov domov našich zákazníkov. Spokojní zákazníci nás odporúčajú svojim známym a množstvo realizovaných prác je našou dobrou vizitkou.

FOTOGALÉRIA

Každý je odborníkom v inej oblasti, nemusíte vedieť všetko. Poradíme Vám ako sa vyvarovať chýb pri plánovaní a realizácii rekonštrukcie bytového jadra alebo bytu. Najlepšie je vyvarovať sa chýb, ktorých sa už dopustili iní.

RADÍME VÁM