REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA, KÚPEĽNE ALEBO KUCHYNE?

0907 794 558

VAŠE HODNOTENIE

VAŠA SKÚSENOSŤ

Podeľte sa s Vašu skúsenosťou, ako ste boli spokojní s vykonanou prácou, prístupom, jednaním, dodržaním termínov a podobne pri rekonštrukcii Vášho bytového jadra, bytu alebo komplexnej rekonštrukcie domu.

Vopred Vám ďakujeme za každý Váš príspevok, ochotu a čas, ktorý nám venujete.

 

Chcem vyjadriť svoj názor na firmu Bazystav. Keď som sa rozhodol začať s prerábkou bytového jadra, tak som začal hľadať na internete firmy, ktoré by mi prerobili jadro do týždňa. Jednu firmu som našiel, urobili mi aj cenovú ponuku a potom mi nastávajúci zať povedal o firme pána Bazalu, s ktorým som sa spojil a dohodol som sa s ním na obhliadke. Bol som nesmierne prekvapený, keď mi pán Bazala zavolal v nedeľu, že ak mi to vyhovuje, tak príde a vymeral mi všetko, popísal čo a koľko mám pokúpiť a dohodli sme si termín. V pondelok, ako sme sa dohodli, prišiel a začal robiť a na moje veľké prekvapenie mi vo štvrtok zavolal, že si mám prísť prebrať byt, že je všetko hotové. Musím podotknúť, že mi robili aj dlažbu v chodbe a kuchyni a keď som prišiel do bytu, tak bolo všetko upratané, žiadny bordel, všade čisto, všetok bordel poodvážaný, čiže žiadne starosti, kde dať všetok odpad a cena tiež dobrá a tak ako sme sa dohodli, tak aj zostalo. Po mojej skúsenosti s firmou Bazystav môžem všetkým odporúčať túto firmu a obrátiť sa na pána Bazalu a verím, že nebudete ľutovať. Želám pánovi Bazalovi a jeho firme veľa úspechov v práci a mnoho šťastných a spokojných zákazníkov, ku ktorým patrím aj ja. Ešte raz veľké ĎAKUJEM, s pozdravom Stanislav Frolo s manželkou. 

Stanislav Frolo s manželkou, Veľké Rovné

Ukážky nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní a bytov spolu s prebiehajúcimi súťažami nájdete vždy na našej Facebookovej stránke www.facebook.com/bazystav.

FB BAZYSTAV

Zapojte sa vyhrajte 111,-€ + balíček čistiacich prostriedkov pre Vašu kúpeľňu - stačí ak nám zašlete fotografiu (max. 2ks) Vašej novozrekonštruovanej kúpeľne od firmy BAZYSTAV a ste v hre.

SÚŤAŽ

Prehľad nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní, kuchýň, bytov a interiérov domov našich zákazníkov. Spokojní zákazníci nás odporúčajú svojim známym a množstvo realizovaných prác je našou dobrou vizitkou.

FOTOGALÉRIA

Každý je odborníkom v inej oblasti, nemusíte vedieť všetko. Poradíme Vám ako sa vyvarovať chýb pri plánovaní a realizácii rekonštrukcie bytového jadra alebo bytu. Najlepšie je vyvarovať sa chýb, ktorých sa už dopustili iní.

RADÍME VÁM