REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA, KÚPEĽNE ALEBO KUCHYNE?

0907 794 558

VAŠE HODNOTENIE

VAŠA SKÚSENOSŤ

Podeľte sa s Vašu skúsenosťou, ako ste boli spokojní s vykonanou prácou, prístupom, jednaním, dodržaním termínov a podobne pri rekonštrukcii Vášho bytového jadra, bytu alebo komplexnej rekonštrukcie domu.

Vopred Vám ďakujeme za každý Váš príspevok, ochotu a čas, ktorý nám venujete.

 

Rád reagujem na Vašu výzvu - zapojiť sa do propagačnej akcie činnosti Vašej firmy. S prácou pána Bazalu (s bratom), ktorí nám prerábali kúpelku v Piešťanoch sme boli maximálne spokojní. Kúpelka bola prestavaná za 4 dni a vo vzornej kvalite. Za prácu sme zaplatili dohodnutú cenu a pri tom sme nemali žiadne starosti s likvidáciou odpadu ani zo zháňaním potrebného materiálu. Nám bola firma Bazystav doporučená známymi z Bratislavy a k plnej spokojnosti boli prestavané ďalšie dve kúpelky na naše odporúčanie. Dobrý chýr sa šíri rýchlo. Pre ilustráciu dobrej práce pripájam tri fotografie - dve z Piešťan a jednu z Bratislavy. Želám pánovi Bazalovi a jeho pomocníkom aby sa im aj naďalej darilo k spokojnosti ich aj ich zákazníkov.

Jozef Morávek, Bratislava a Piešťany

Ukážky nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní a bytov spolu s prebiehajúcimi súťažami nájdete vždy na našej Facebookovej stránke www.facebook.com/bazystav.

FB BAZYSTAV

Zapojte sa vyhrajte 111,-€ + balíček čistiacich prostriedkov pre Vašu kúpeľňu - stačí ak nám zašlete fotografiu (max. 2ks) Vašej novozrekonštruovanej kúpeľne od firmy BAZYSTAV a ste v hre.

SÚŤAŽ

Prehľad nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní, kuchýň, bytov a interiérov domov našich zákazníkov. Spokojní zákazníci nás odporúčajú svojim známym a množstvo realizovaných prác je našou dobrou vizitkou.

FOTOGALÉRIA

Každý je odborníkom v inej oblasti, nemusíte vedieť všetko. Poradíme Vám ako sa vyvarovať chýb pri plánovaní a realizácii rekonštrukcie bytového jadra alebo bytu. Najlepšie je vyvarovať sa chýb, ktorých sa už dopustili iní.

RADÍME VÁM