REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA, KÚPEĽNE ALEBO KUCHYNE?

0907 794 558

VAŠE HODNOTENIE

VAŠA SKÚSENOSŤ

Podeľte sa s Vašu skúsenosťou, ako ste boli spokojní s vykonanou prácou, prístupom, jednaním, dodržaním termínov a podobne pri rekonštrukcii Vášho bytového jadra, bytu alebo komplexnej rekonštrukcie domu.

Vopred Vám ďakujeme za každý Váš príspevok, ochotu a čas, ktorý nám venujete.

 

Aj ja vyjadrujem svoj názor na firmu Bazystav pozitívne. Doporučili nám ju priatelia. Už prvý kontakt zanechal na nás dobrý dojem. Všetky dohodnuté veci platili. Termín,cena a likvidácia odpadu. Boli sme spokojní, urobili práce aj naviac a vylepšili nám aj projekt, ktorý sme mali pripravený. Prácu skončili v dohodnutom termíne, všetko bolo OK, funguje nám dodnes. Každý, kto videl ich prácu vyjadril pochvalu, že je to kvalita na vysokej úrovni. Doporučili sme ich aj mojim sestrám a aj tam to bolo všetko podľa dohody. Vyjadrujeme veľkú spokojnosť a prajeme veľa spokojných zákazníkov. Touto cestou ešte raz ďakujeme. Keby aj iné firmy na Slovensku takto robili a fungovali, bolo by na Slovensku všetci spokojní.

Eva Žigová, Ivanka pri Dunaji

Ukážky nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní a bytov spolu s prebiehajúcimi súťažami nájdete vždy na našej Facebookovej stránke www.facebook.com/bazystav.

FB BAZYSTAV

Zapojte sa vyhrajte 111,-€ + balíček čistiacich prostriedkov pre Vašu kúpeľňu - stačí ak nám zašlete fotografiu (max. 2ks) Vašej novozrekonštruovanej kúpeľne od firmy BAZYSTAV a ste v hre.

SÚŤAŽ

Prehľad nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní, kuchýň, bytov a interiérov domov našich zákazníkov. Spokojní zákazníci nás odporúčajú svojim známym a množstvo realizovaných prác je našou dobrou vizitkou.

FOTOGALÉRIA

Každý je odborníkom v inej oblasti, nemusíte vedieť všetko. Poradíme Vám ako sa vyvarovať chýb pri plánovaní a realizácii rekonštrukcie bytového jadra alebo bytu. Najlepšie je vyvarovať sa chýb, ktorých sa už dopustili iní.

RADÍME VÁM