REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA, KÚPEĽNE ALEBO KUCHYNE?

0907 794 558

VAŠE HODNOTENIE

VAŠA SKÚSENOSŤ

Podeľte sa s Vašu skúsenosťou, ako ste boli spokojní s vykonanou prácou, prístupom, jednaním, dodržaním termínov a podobne pri rekonštrukcii Vášho bytového jadra, bytu alebo komplexnej rekonštrukcie domu.

Vopred Vám ďakujeme za každý Váš príspevok, ochotu a čas, ktorý nám venujete.

 

V roku 2013 sme sa rozhodli rekonštruovať kúpeľňu a 2 WC  tak sme začali uvažovať o tom, koho požiadame o prevedenie odborných prác. Firmu Bazystav nám poradila sestra, ktorej táto firma rekonštruovala kúpeľňu a iné drobné práce. Aj keď bývame ďalej od bydliska pána Bazalu /asi 200 km/.nebol problém sa dohodnúť o vykonaní prác. Traja odborníci na murárske, elektrikárske, vodárenské a iné činnosti súvisiace s rekonštrukciou pracovali od rána až do večerných hodín a všetko stihli za úctyhodný čas 4 dni. Dokázali sa popasovať aj s riešeniami, ktoré sa zdali byť komplikované. Ich vykonaná práca bola veľmi pekná a kvalitná, za čo im ďakujeme. Ak sa niekto rozhoduje pre firmu na rekonštrukciu bytu, vrele doporučujeme firmu Bazystav pána Bazalu.

Mária Tekelyová, Šurany

Ukážky nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní a bytov spolu s prebiehajúcimi súťažami nájdete vždy na našej Facebookovej stránke www.facebook.com/bazystav.

FB BAZYSTAV

Zapojte sa vyhrajte 111,-€ + balíček čistiacich prostriedkov pre Vašu kúpeľňu - stačí ak nám zašlete fotografiu (max. 2ks) Vašej novozrekonštruovanej kúpeľne od firmy BAZYSTAV a ste v hre.

SÚŤAŽ

Prehľad nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní, kuchýň, bytov a interiérov domov našich zákazníkov. Spokojní zákazníci nás odporúčajú svojim známym a množstvo realizovaných prác je našou dobrou vizitkou.

FOTOGALÉRIA

Každý je odborníkom v inej oblasti, nemusíte vedieť všetko. Poradíme Vám ako sa vyvarovať chýb pri plánovaní a realizácii rekonštrukcie bytového jadra alebo bytu. Najlepšie je vyvarovať sa chýb, ktorých sa už dopustili iní.

RADÍME VÁM