REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO JADRA, KÚPEĽNE ALEBO KUCHYNE?

0907 794 558

VAŠE HODNOTENIE

VAŠA SKÚSENOSŤ

Podeľte sa s Vašu skúsenosťou, ako ste boli spokojní s vykonanou prácou, prístupom, jednaním, dodržaním termínov a podobne pri rekonštrukcii Vášho bytového jadra, bytu alebo komplexnej rekonštrukcie domu.

Vopred Vám ďakujeme za každý Váš príspevok, ochotu a čas, ktorý nám venujete.

 

Pochvala a spokojnost s rekonštrukciou bytu

Firma Bazystav nám rekonštruovala časť bytu: chodba, kúpeľňa, wc a kuchyňa. Výsledok bol nad mieru nášho očakávania pozitívny. Všetko prebehlo hladko a k našej maximálnej spokojnosti. Kvalita je aj po 2,5 roku v 100% stave. Hlavnou prednosťou bolo, že komunikácia bola veľmi dobrá a maximálna ochota splniť naše požiadavky, aj keď boli niekedy iba v náznakoch. Práve vtedy sa ukázala profesionalita, kedy nám bolo poradené a doporučené riešenie, ktoré sa ukázalo ako skutočne veľmi pekné a účelné. Sme skutočne maximálne spokojní a určite pri ďalšej rekonštrukcii alebo obnove bytu sa obrátime na firmu Bazystav. Be najmenších obáv firmu Bazystav doporučujeme aj iným v našom okolí.

Peter Kubička, Stupava

Ukážky nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní a bytov spolu s prebiehajúcimi súťažami nájdete vždy na našej Facebookovej stránke www.facebook.com/bazystav.

FB BAZYSTAV

Zapojte sa vyhrajte 111,-€ + balíček čistiacich prostriedkov pre Vašu kúpeľňu - stačí ak nám zašlete fotografiu (max. 2ks) Vašej novozrekonštruovanej kúpeľne od firmy BAZYSTAV a ste v hre.

SÚŤAŽ

Prehľad nami realizovaných rekonštrukcií bytových jadier, kúpeľní, kuchýň, bytov a interiérov domov našich zákazníkov. Spokojní zákazníci nás odporúčajú svojim známym a množstvo realizovaných prác je našou dobrou vizitkou.

FOTOGALÉRIA

Každý je odborníkom v inej oblasti, nemusíte vedieť všetko. Poradíme Vám ako sa vyvarovať chýb pri plánovaní a realizácii rekonštrukcie bytového jadra alebo bytu. Najlepšie je vyvarovať sa chýb, ktorých sa už dopustili iní.

RADÍME VÁM