Prečítajte si

REFERENCIE OD NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Na tomto mieste Vám prinášame referencie na spoluprácu s firmou BAZYSTAV, ktoré nám zaslali zákazníci. Referencie na kvalitnu našej práce, dodržiavanie termínov, komunikáciu a našom prístupe k zákazníkom, ktorým sme rekonštruovali bytové jadro, byt alebo realizovali komplexnú rekonštrukciu domu alebo bytu môžu poslúžiť i Vám pri výbere kvalitného dodávateľa stavebných a rekonštrukčných prác.

Rekonštrukcia bytového jadra

Recenzia na firmu Bazystav, ktorá nám v septembri rekonštruovala bytové jadro

S priebehom rekonštrukcie môžeme vyjadriť maximálnu spokojnosť. Príjemné jednanie so zákazníkmi, rekonštrukčné práce boli vykonané podľa dohodnutých termínov a vopred dohodnutej ceny. Oceňujeme kvalitu prevedených prác a vyhovenie našim požiadavkám.

Firmu Bazystav budeme odporúčať aj naším známym.

Rekonštrukcia bytového jadra

Maximálna spokojnosť s odvedenou prácou. Férové jednanie, ochota a flexibilita. Schopnosť prispôsobiť sa požiadavkám v akejkoľvek fáze prerábky, teda pokiaľ to ešte je realizovateľné. Ochota spraviť aj niečo naviac. Neprišiel som na nič, čo by im robilo problém a to som sa navymýšľal blbostí naviac :D. Veľmi šikovná partia chlapov na čele s pánom Bazalom. Tie roky skúseností, o ktorých píše na stránke sú na jeho práci vidieť.

Rekonštrukcia bytového jadra

Dobrý deň, dozvedeli sme sa o vašej firme z internetu, ďakujeme, že ste promptne zareagovali na náš záujem a plne ste nám vyšli v ústrety, prácu ste vykonali všetko podľa dohody a všetky termíny, či začiatok či koniec vykonaných prác, boli dodržané, všade vás odporúčame. S pozdravom László.

Rekonštrukcia bytu

Pochvala a spokojnosť s rekonštrukciou bytu

Firma Bazystav nám rekonštruovala časť bytu: chodba, kúpeľňa, wc a kuchyňa. Výsledok bol nad mieru nášho očakávania pozitívny. Všetko prebehlo hladko a k našej maximálnej spokojnosti. Kvalita je aj po 2,5 roku v 100% stave. Hlavnou prednosťou bolo, že komunikácia bola veľmi dobrá a maximálna ochota splniť naše požiadavky, aj keď boli niekedy iba v náznakoch. Práve vtedy sa ukázala profesionalita, kedy nám bolo poradené a doporučené riešenie, ktoré sa ukázalo ako skutočne veľmi pekné a účelné. Sme skutočne maximálne spokojní a určite pri ďalšej rekonštrukcii alebo obnove bytu sa obrátime na firmu Bazystav. Be najmenších obáv firmu Bazystav doporučujeme aj iným v našom okolí.

Komplexná rekonštrukcia domu

Aj ja vyjadrujem svoj názor na firmu Bazystav pozitívne. Doporučili nám ju priatelia. Už prvý kontakt zanechal na nás dobrý dojem. Všetky dohodnuté veci platili. Termín,cena a likvidácia odpadu. Boli sme spokojní, urobili práce aj naviac a vylepšili nám aj projekt, ktorý sme mali pripravený. Prácu skončili v dohodnutom termíne, všetko bolo OK, funguje nám dodnes. Každý, kto videl ich prácu vyjadril pochvalu, že je to kvalita na vysokej úrovni. Doporučili sme ich aj mojim sestrám a aj tam to bolo všetko podľa dohody. Vyjadrujeme veľkú spokojnosť a prajeme veľa spokojných zákazníkov. Touto cestou ešte raz ďakujeme. Keby aj iné firmy na Slovensku takto robili a fungovali, bolo by na Slovensku všetci spokojní.

 

Prerábka bytového jadra

Sú to už dva roky čo máme prerobené bytové jadro. Prerábal mi ho p.Bazala. S prácou, termínom aj s cenou som bola spokojná. A ešte môžem dodať že mesto si po roku spomenulo a poslalo mi dopis aby som zdokladovala kam som dala stavebný odpad.Po zavolani p.Bazalovi mi on tento doklad doniesol až domov, takže som ho mestu doručila, môžem len odporučiť.

Komplexná rekonštrukcia bytu

S prácou, ktorú odviedla firma p.Bazalu som spokojný. Boli rýchli, ochotní, trpezliví a nič nezanedbali. Dodnes mi všetko funguje bez problémov. Spokojný som bol aj s cenou, ktorá bola nižšia ako bol ich prebežný odhad. Čiže p.Bazalu by som určite odporúčal.

Rekonštrukcia bytového jadra

Firmu pána Bazalu sme oslovili cez známu a neľutovali sme. Prácu urobili v termíne, ako sme sa dohodli, napriek tomu, že sa vyskytli problémy s dlaždicami, ktoré sme mali zakúpené a museli sme ich reklamovať a zháňať nové. Priebežne s nami konzultovali pripomienky, úpravy, ktoré bolo treba robiť priamo na mieste, poradili, keď mali iné riešenie, ako sme pôvodne zamýšľali.

Som rád, že môžem touto cestou vyjadriť svoju spokojnosť s ich prácou. Pokiaľ hľadáte firmu, ktorá všetko potrebné urobí tak, aby zákazník mal s tým čo najmenej starostí, môžem len odporučiť, aby ste sa obrátili práve na BAZYSTAV.

Rekonštrukcia bytového jadra

Máme možnosť vyjadriť náš názor na rekonštrukciu bytového jadra, ktorú prevádzala vaša firma. Na doporučenie mojich dvoch sestier, kde táto istá firma robila rekonštrukcie v ich rodinných bytoch, som požiadala pána vedúceho, či by bolo možné zaradiť nás do poradovníka a dohodli sme sa na dátume. Pozháňali sme si materiál a urobenie projektu v kúpeľňovom štúdiu na základe doporučenia. Traja šikovní a skúsení majstri z vašej firmy nám urobili prácu presne podľa nášho želania a časového limitu, na ktorom sme sa dohodli. Prístup k práci, jednanie a ochota bola na profesionálnej úrovni a to rozhodlo, že vyjadrujem im dodatočne veľkú vďaku za to a aby mali veľa spokojných zákazníkov, aby vaša firma robila dobrú prácu tak, ako si to zákazníci želajú. Nie často sa v živote stretávame s takýmto prístupom. Momentálne Vám neviem doručiť nejaké fotky do súťaže, ale prispievam aspoň týmto názorom do hodnotenia. Veľká vďaka všetkým spomínaným majstrom.

 

Rekonštrukcia kúpeľne

Táto firma nám rekonštruovala kúpeľňu, chcela by som im poďakovať za ozaj perfektne urobenú prácu.Je to zohratý tím troch pracovníkov, ktorí pracujú jak hodinky.Presne, zodpovedne , načas, spolahlivo , ústretovo, trpezlivo , u mňa majú 5 hviezdičiek. Túto firmu odporúčam aj ostatným. Keď sa budete rozhodovať, koho si vybrať na rekonštrukciu kúpeĺne, tak túto firmu odporúčam.

 

Rekonštrukcia bytového jadra

Touto cestou by som sa chcela poďakovať fa BAZYSTAV za perfektne odvedenú prácu na rekonštrukcii bytového jadra. Celá rekonštrukcia prebiehala v čase zatvorenia obchodov v apríli 2020 a cez to všetko p. Bazala dodržal termín aj cenu prerábky. Bolo to ťažké, no zvládli to na jednotku. Profesionálny prístup a vysoká kvalita práce. Som nadmieru spokojná s prácou. Za to všetko veľmi pekne ďakujem a odporúčam všetkým záujemcom o rekonštrukciu kontaktovať fa BAZYSTAV.

Rekonštrukcia bytového jadra

Firma Bazystav nám tento týždeň prerábala bytové jadro. Chlapci boli veľmi šikovní, profesionálni a všetko urobili k našej spokojnosti. Vymenili vaňu za sprchový kút. Vsetko za primeranú cenu. Patrí im veľká vďaka, firmu určite doporučujeme všetkým.

Rekonštrukcia kúpeľňe a WC

Pochvala za spokojnosť - určite odporúčam.
Boli sme nadmieru spokojní - rýchle jednanie, kvalitne prevedená práca, od rozobratia jadra až po finále vždy profesionálny prístup. Vrelo každému odporúčame.

Rekonštrukcia bytového jadra

V roku 2013 sme sa rozhodli rekonštruovať kúpeľňu a 2 WC  tak sme začali uvažovať o tom, koho požiadame o prevedenie odborných prác. Firmu Bazystav nám poradila sestra, ktorej táto firma rekonštruovala kúpeľňu a iné drobné práce. Aj keď bývame ďalej od bydliska pána Bazalu (asi 200 km) nebol problém sa dohodnúť o vykonaní prác. Traja odborníci na murárske, elektrikárske, vodárenské a iné činnosti súvisiace s rekonštrukciou pracovali od rána až do večerných hodín a všetko stihli za úctyhodný čas 4 dni. Dokázali sa popasovať aj s riešeniami, ktoré sa zdali byť komplikované. Ich vykonaná práca bola veľmi pekná a kvalitná, za čo im ďakujeme. Ak sa niekto rozhoduje pre firmu na rekonštrukciu bytu, vrele doporučujeme firmu Bazystav pána Bazalu.

Rekonštrukcia kúpeľňe

Rád reagujem na Vašu výzvu - zapojiť sa do propagačnej akcie činnosti Vašej firmy. S prácou pána Bazalu (s bratom), ktorí nám prerábali kúpelku v Piešťanoch sme boli maximálne spokojní. Kúpelka bola prestavaná za 4 dni a vo vzornej kvalite. Za prácu sme zaplatili dohodnutú cenu a pri tom sme nemali žiadne starosti s likvidáciou odpadu ani zo zháňaním potrebného materiálu. Nám bola firma Bazystav doporučená známymi z Bratislavy a k plnej spokojnosti boli prestavané ďalšie dve kúpelky na naše odporúčanie. Dobrý chýr sa šíri rýchlo. Pre ilustráciu dobrej práce pripájam tri fotografie - dve z Piešťan a jednu z Bratislavy. Želám pánovi Bazalovi a jeho pomocníkom aby sa im aj naďalej darilo k spokojnosti ich aj ich zákazníkov.

Komplexná rekonštrukcia bytu

Firma Bazystav mi robila kompletnú rekonštrukciu bytu, ktorá zahŕňala rekonštrukciu bytového jadra, obklady, dlažby, výmenu elektroinštalácie v celom byte, vodoinštalačné práce, maliarske práce.S prácou som bola nadmieru spokojná, dodržali dohodnutý termín ukončenia prác, ktorý bol podľa môjho názoru na tak rozsiahlu rekonštrukciu skutočne rekordný.

Priateľské jednanie a precíznosť práce je pre túto firmu samozrejmosťou. Bola som s ich prístupom, kvalitou práce a aj s cenou veľmi spokojná a firmu môžem len a len odporučiť.

Rekonštrukcia kúpeľne

Pán Bazala so spolupracovníkom mi prerobili kúpeľňu za 4 pracovné dni. S ich kvalitou prevedenej práce aj materiálom, ktorý zabezpečovali oni, som bola nadmieru spokojná, a preto som dala kontakt na ich firmu aj svojim priateľom a známym a pevne dúfam, že sa im aj niekto ozval.

Rekonštrukcia bytového jadra

Chcem vyjadriť svoj názor na firmu Bazystav. Keď som sa rozhodol začať s prerábkou bytového jadra, tak som začal hľadať na internete firmy, ktoré by mi prerobili jadro do týždňa. Jednu firmu som našiel, urobili mi aj cenovú ponuku a potom mi nastávajúci zať povedal o firme pána Bazalu, s ktorým som sa spojil a dohodol som sa s ním na obhliadke. Bol som nesmierne prekvapený, keď mi pán Bazala zavolal v nedeľu, že ak mi to vyhovuje, tak príde a vymeral mi všetko, popísal čo a koľko mám pokúpiť a dohodli sme si termín. V pondelok, ako sme sa dohodli, prišiel a začal robiť a na moje veľké prekvapenie mi vo štvrtok zavolal, že si mám prísť prebrať byt, že je všetko hotové. Musím podotknúť, že mi robili aj dlažbu v chodbe a kuchyni a keď som prišiel do bytu, tak bolo všetko upratané, žiadny bordel, všade čisto, všetok bordel poodvážaný, čiže žiadne starosti, kde dať všetok odpad a cena tiež dobrá a tak ako sme sa dohodli, tak aj zostalo. Po mojej skúsenosti s firmou Bazystav môžem všetkým odporúčať túto firmu a obrátiť sa na pána Bazalu a verím, že nebudete ľutovať. Želám pánovi Bazalovi a jeho firme veľa úspechov v práci a mnoho šťastných a spokojných zákazníkov, ku ktorým patrím aj ja. Ešte raz veľké ĎAKUJEM, s pozdravom Stanislav Frolo s manželkou. 

Rekonštrukcia kúpeľne

Už to bude rok, čo máme novú kúpeľňu a musím povedať, že sme velice spokojní, nevieme si to vynachváliť. Susedia, čo boli u nás len čumeli, ako je to spravené. Pán Bazala má zlaté ručičky, je veľmi šikovný. Prajeme mu hodne podnikateľských úspechov a nech mu dá Pán Boh hodne zdravia, aby mohol stále robiť také pekné kúpeľne.

 

Rekonštrukcia kúpeľne

Ešte raz chcem poďakovať firme Bazystav sa skvelú prácu, tešíme sa z prerobenej kúpeľne za rýchlu, precíznu prácu, poradenie pre nás laikov. Boli výborní aj jeho kolegovia. Ešte raz VĎAKA, škoda, že som skôr nenašla kontakt na túto skvelú firmu, zohnať slušných a poctivých remeselníkov je dnes problém. Pozdravujeme Vás Kissova K. a syn Juraj

 

Budeme radi, keď nám zašlete Vašu referenciu na naše služby

PRIESTOR PRE VAŠE HODNOTENIE

Prosím vyplňte povinné pole.
Prosím vyplňte povinné pole.
Prosím vyplňte povinné pole.
Prosím vyplňte povinné pole.
Prosím vyplňte povinné pole.

Naše realizácie

GALÉRIA REALIZÁCIÍ

Pripravujete projekt rekonštrukcie bytu alebo domu?

Potrebujete rekonštrukciu bytového jadra alebo kúpeľne?

Informácie

V prípade záujmu o rekonštrukciu bytového jadra, kúpeľne, stavebnej úpravy alebo komplexnej rekonštrukcie domu / bytu - zašlite nám krátky e-mail s požiadavkou a my Vás budeme obratom kontaktovať.

E-mail formulár nájdete v sekcii KONTAKT.

Ak máte radšej telefonický kontakt stačí nám zavolať na mobil: 0907 794 558.