Prečo naše služby?

SLUŽBY - kvalitne a odborne

Ku každej rekonštrukcii pristupujeme individuálne, našim zákazníkom vychádzame maximálne v  ústrety, snažíme sa uskutočniť vaše predstavy a sny o bývaní. Množstvo nami realizovaných rekonštrukcií a spokojných zákazníkov hovorí za nás.

Pred samotnou rekonštrukciou je potrebná obhliadka miesta, aby sme vedeli zhodnotiť a oceniť rozsah požadovaných prác. Obhliadka je nezáväzná a bezplatná, objednať si ju môžete telefonicky alebo e-mailom.

Idea

Máte nápad alebo vizualizáciu novej kúpeľne či bytového jadra alebo projektovú dokumentáciu ku komplexnej rekonštrukcii bytu / domu?

Design

Pomôžeme Vám s výberom vhodných materiálov a povrchov tak, aby Vám nová kúpeľňa, WC alebo celý byt slúžili k spokojnosti mnoho rokov.

Realizácia

Zrealizujeme rekonštrukciu bytu či bytového jadra podľa Vašich predstáv a požiadaviek a na základe odsúhlasenej cenovej ponuky, ktorú Vám najskôr vypracujeme na základe obhliadky pred začatím prác.

Benefity našich služieb

Kvalitne a odborne
v dohodnutom termíne a cene

Čas rekonštrukcie, ktorý je pre vás veľmi dôležitý, zbytočne nepredlžujeme, máme vypracovaný osvedčený časový harmonogram prác , ktoré na seba nadväzujú podľa logickej časovej postupnosti pri dodržaní technologických postupov. Rekonštrukcia samotného bytového jadra zvyčajne trvá 4-5 dní, rozsiahlejšia prerábka, ktorá zahŕňa prestavbu bytového jadra, kuchyne, chodby a WC plus nová elektroinštalácia v celom byte, trvá 7-10 pracovných dní v závislosti od náročnosti prestavby a predstáv zákazníka.

Pri prácach zabezpečíme komplexné služby – od vybúrania pôvodného bytového jadra, murárskych, elektroinštalačných, vodoinštalačných prác, cez nákup materiálu, uloženie obkladov a dlažieb, až po montáž sadrokartónu či položenie laminátovej podlahy. Taktiež vieme zabezpečiť aj vymaľovanie stien po prestavbe. Dovoz materiálu a odvoz stavebného odpadu je samozrejmosťou. Na dodaný materiál podľa výberu zákazníka poskytujeme výrazné zľavy.

Hlavné činnosti

PONUKA STAVEBNÝCH PRÁC

Nosnou činnosťou našej spoločnosti sú prerábky bytových jadier a kúpeľní, prestavby kuchýň a balkónov a kompletné rekonštrukcie bytov a domov.

Búracie práce

Murárske práce

Pokládka obkladov a dlažieb v interiéri aj exteriéri

Pokládka laminátových podláh

Montáž sadrokartónov

Image
Image

Súvisiace činnosti

ODBORNÉ ČINNOSTI PRI REKONŠTRUKCII

In the tumultuous business of cutting-in and attending to a whale, there is much running backwards and forwards among the cre.

Elektroinštalácie

Vodoinštalácie

Kompletovacie elektromontážne práce (vypínače, zásuvky, svietidlá)

Montáž sanity (vaňa, sprchový kút, batérie, umývadlá, WC) a doplnkov

Zabezpečíme aj

DOPLNKOVÉ ČINNOSTI PRI REKONŠTRUKCII

It was a humorously perilous business for both of us. For, before we proceed further, it must be said that the monkey-rope wa.

Zabezpečenie maliarskych prác

Dodávka stavebného materiálu za výhodné ceny

Odvoz sute a stavebného odpadu

Ostatné práce podľa dohody so zákazníkom

Image

Pripravujete projekt rekonštrukcie bytu alebo domu?

Potrebujete rekonštrukciu bytového jadra alebo kúpeľne?

Informácie

V prípade záujmu o rekonštrukciu bytového jadra, kúpeľne, stavebnej úpravy alebo komplexnej rekonštrukcie domu / bytu - zašlite nám krátky e-mail s požiadavkou a my Vás budeme obratom kontaktovať.

E-mail formulár nájdete v sekcii KONTAKT.

Ak máte radšej telefonický kontakt stačí nám zavolať na mobil: 0907 794 558.